Hizmetlerimiz / Teknik Servis

 Özel İmalat Ara Kablolar

Gerek proje kapsamında gerekse proje dışı uygulamalarda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Çeşitli ara kablolar İstenilen uzunlukta itina ile üretilmektedir.

Data ve Telefon Cat3, Cat5, Cat5e, Cat6, RJ45 to RJ45 – RJ45 to RJ11 ara kablo Fiber optic Multimode ve Singlemode ST/ST – ST/SC – SC/SC – ST/MTRJ – SC/MTRJ – ST/LC – SC/LC patch cord AUI converter kablosu, Router Kabloları , Thick Coaxial Kablo, AS400 ,Unix kabloları , seri kablolar ,RISC 6000,V35 Interface, Terminal kabloları, TELCO kablolar, Asenkron modem Kabloları gibi özel kablolar.

Bilişim teknolojileri alanında çözüm ve hizmetleriyle, anında hizmet.

EFE GRUP BİLİŞİM Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bu güne kadar birçok kurum ve kuruluşa destek vermiştir.
Bilgi teknolojileri ve Tekneloji alanında ihtiyaçları karşılamak ve verimliliği arttırmak amacıyla; profesyonel ekibimizle sürekli iyileştirmeye inanarak en uygun hizmeti anında, çözüm ve servis desteğini sağlamak.
Bilişim teknolojileri ve bilgisayar alanında çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan çözümlerimizle, türkiye pazarinda daha fazla söz sahibi olmak.