Hizmetlerimiz / Teknik Servis

Telefon Kablolama


Data yapısal kablolamasında olduğu gibi telefon kablolamasında da amaç yönetilebilirlik , esneklik  Ve kablolamanın genişletilebilir olması aynı zamanda data sistemi ile uyumlu çalışabilmesidir. Doğru dizayn edilmiş, standartlara uygun olarak uygulaması yapılmış ve anlaşılır bir dille adreslenmiş bir telefon kablolama altyapısı; işletim, yönetim ve verimlilik açısından vazgeçilmez öneme sahiptir. Yapısal kablolama sisteminde, telefon kablolaması aynen data kablolaması gibi yapılmaktadır. Telefon kablolama sisteminde aynı ürünler kullanılmaktadır (patch panel,keystone jack) böylesi bir kablolama İle IP telefon, Videophone, analog ve dijital telefon sistemleri çalışmaktadır.telefon kablolamasının data kablolaması İle aynı standartlarda inşa edilmesi bize istediğimiz zaman telefon kablosunun data kablosu olarak çalışmasını

Sağlar ve bu şekilde data kablosunun yetmediği durumlarda yeni kablo çekmek zahmetinden kurtarır.

Provis , Telekomdan gelen kablonuzun bina girişinden itibaren masalara kadar ulaştırılmasında standartlara uygun

Sistem kurulumu yaparak telefon haberleşmenizde en efektif çözümleri sunar.

Provis olarak ,IP,VOIP, SAYISAL Santral sistemleri için  CAT3, CAT5, CAT5e, RAIZER CABLE, TELCO, PDPAP Sınıfı Kablolar ile Yatay ve dikey kablolama çözümleri üretmekteyiz. Aynı zamanda  alcatel ve karel santral ve telefon sistemleri kablolama ürünleri  Satışımızda mevcuttur.

Telefon patch panel ve santral uygulaması bu çalışmada estap 19” şase ile 50 lik cat3;

telefon patch paneli kullanılarak esnek bir telefon yapısı kurulmuştur. Sistem cat5e ile de

entegre çalışabilen bir yapıdadır.

Bilişim teknolojileri alanında çözüm ve hizmetleriyle, anında hizmet.

EFE GRUP BİLİŞİM Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bu güne kadar birçok kurum ve kuruluşa destek vermiştir.
Bilgi teknolojileri ve Tekneloji alanında ihtiyaçları karşılamak ve verimliliği arttırmak amacıyla; profesyonel ekibimizle sürekli iyileştirmeye inanarak en uygun hizmeti anında, çözüm ve servis desteğini sağlamak.
Bilişim teknolojileri ve bilgisayar alanında çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan çözümlerimizle, türkiye pazarinda daha fazla söz sahibi olmak.